środa, 22 lutego 2017

Podsumowanie Book Tour z "Miłość i aspiryna" M. Kursy

Nadszedł ten dzień, w którym po dziewiętnastotygodniowej podróży wróciła do mnie książka Małgorzaty Kursy "Miłość i aspiryna" wydawnictwa Lucky. Przychodzę do was z postem podsumowującym. Jak to wyglądało? Gdzie była książka? Jakie wrażenie wywołała u czytelników? Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami :)
Book tour organizowałam 29 września '16 tutaj. W akcji wzięło udział siedem osób. Książka do pierwszej osoby wyruszyła 6 października '16, a do mnie wróciła 17 lutego '17. Podczas swojej podróży odwiedziła miasta takie jak:
 • Pijawne Ruskie
 • Bydgoszcz
 • Gołębiewo Wielkie
 • Trzcianka
 • Łódź
 • Leńcze
 • Mysłowice
Ja swoją opinię na temat tej powieści zamieściłam tutaj. Poniżej przedstawiam linki do recenzji uczestników. Cieszę się, bo ogólny odbiór książki był pozytywny. Każdemu podobały się inne rzeczy, część z uczestników na swoim blogu przedstawiło też, co im nie pasowało w powieści. Wszystkie napisane przez uczestników recenzje czytałam z ogromną przyjemnością i bardzo dziękuję za udział.

1. Liśka

Poniżej przedstawiam listę podpisów wszystkich uczestników akcji. Będzie to dla mnie niesamowita pamiątka i już dziś wiem, że zechcę w przyszłości znowu zorganizować coś podobnego. Mam nadzieję, że mogę liczyć na wasz udział :)

Dziękuję bardzo wszystkim uczestnikom oraz wydawnictwu Lucky za udostępnienie mi egzemplarza.Jak odczucia po zabawie? Chcecie jeszcze więcej takich akcji na blogu? Może interesuje Was jakaś szczególna książka, którą mam wypuścić w podróż? :)

Buziaki

16 komentarzy :

 1. Jak zwykle przegapiam fajne book toury ;/

  Zostaję na dłużej i obserwuję ;)

  Pozdrawiam
  toreador-nottoread.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapewne będą inne, także pilnuj ;) Dziękuję za obserwację, mam nadzieję, że nie zawiodę :*

   Usuń
 2. Dziękuję za możliwość udziału w zabawie

  OdpowiedzUsuń
 3. Szybko zleciało! Ja też się dobrze bawiłam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. pół roku, bardzo długo :D ja niestety nie mogę brać udziału w takich akcjach ze względu na zmienne miejsce zamieszkania, ale to już niedługo :D pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wówczas zapraszam do wspólnej zabawy :) myślę, że napewno będę jeszcze takie organizowała :)

   Usuń
 5. Fajnie, że wszystko się udało :D Zwłaszcza, że book toury bywają "ryzykowne".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale i wciągające :) Muszę powtórzyć tą zabawę :)

   Usuń
 6. Dziękuję za możliwość wzięcia udziału i przede wszystkim, za jego zorganizowanie ;) i jak by nie było, czekam na kolejny :D przez ciebie zaczynam się zastanawiać, czy czegoś podobnego również nie zorganizować ;)
  Ściskam! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zachęcam do takiej organizacji :) to niesamowita satysfakcja gdy wraca twoja książka z podpisami uczestników :))

   Usuń
 7. Super było wziąć w nim udział. Książka była akurat na mojej "niekończącej się liście książek do przeczytania" :). Jestem zadowolona po lekturze i chętnie przyłączę się w przyszłości.
  Pozdrawiam i dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszy mnie to, że book tour okazał się dla Ciebie miłym doświadczeniem ;) być może wkrótce będzie kolejny, kto wie ;)

   Usuń